ЗМІ про нас

-A A +A

Василий Чернец: «Культура не имеет права быть полуграмотной»

Второй год подряд в рейтинге “200 лучших вузов Украины” по версии ЮНЕСКО среди творческих вузов лидирует Национальная академия руководящих кадров культуры и искусства, которую вот уже 25 лет возглавляет доктор философии, профессор, действительный член Национальной академии наук Украины Василий Игнатьевич Чернец. Сегодняшний разговор с ним о культуре затронул очень широкие аспекты нашей жизни.
 

Мистецько-правовий лікнеп, або як в Україні зберігають історико-культурні цінності?

Українські музеї останнім часом потерпають від розкрадання експонатів та корупційних скандалів, а митники не припиняють звітувати про збільшення кількості випадків контрабанди історичних та культурних цінностей. Покращити ситуацію в цій сфері вирішили шляхом проведення правового лікнепу для музейників та мистецтвознавчого - для правників у сфері авторського, митного чи навіть кримінального права.

Урочисті збори у Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв

1 лютого 2012 року у приміщенні  Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулися урочисті збори з нагоди першого випуску магістрів, за спеціальністю «Мистецтвознавець – експерт, оцінювач предметів культури і мистецтв».