Міжкультурна комунікація: перспективи та подолання бар’єрів

2 грудня в читальній залі наукової бібліотеки академії відбулася зустріч-дискусія на тему «Україна – Велика Британія: міжкультурні відмінності». Почесним гостем цього заходу став Блайз Віктор (Лондон, Велика Британія), викладач вищої категорії  школи англійської мови «Оксфорд Клас» Міжнародної асоціації кращих незалежних шкіл «Quality English», який охоче ділився зі студентами та викладачами своїми враженнями про Україну, її культуру та традиції.

Для студентів, відповідно, такий захід є унікальною можливістю торкнутися британської культури, побачити її цінність і самобутність.  Зустріч проведено за ініціативи відділу міжнародних зв’язків та наукової бібліотеки НАКККіМ з метою формування  толерантності до різних націй і культур, подолання міжнаціональних бар’єрів і стереотипів. У рамках культурного заходу працівниками бібліотеки було підготовлено виставку навчально-методичної, довідкової та наукової літератури англійської мовою, презентовано рідкісні та цінні англомовні книжки з художньої культури та історії мистецтва.

Атмосфера тепла й родинності, у якій відбувався захід, підкреслює актуальність і важливість таких зустрічей, вселяє надію на подальшу міжкультурну співпрацю.