Міжнародна діяльність: Новини та подіі

-A A +A

23 травня 2014 року відбувся семінар-практикум експерта Ради Європи Програми Східного Партнерства «Культура»

За запрошенням відділу міжнародних зв’язків 23 травня 2014 року відбувся семінар-практикум експерта Ради Європи Програми Східного Партнерства «Культура» Білецької Тетяни за темою: «Підходи до розробки міжнародних проектів у галузі культури».

15 квітня 2014 року відбулась зустріч Голови Секретаріату Товариства зв’язків з українцями за межами України Кензери Алли Євгенієвни зі студентами та викладачами Академії

За ініціативою відділу міжнародних зв’язків 15 квітня 2014 року відбулась зустріч Голови Секретаріату Товариства зв’язків з українцями за межами України Кензери Алли Євгенієвни зі студентами та викладачами Академії, за такою тематикою: «Світове українство, як складова частина українського простору у світі».

Tempus

В рамках проекту № 516935-TEMPUS-1-2011-1-FITEMPUS-SMGR «Національна система забезпечення якості і взаємної довіри в системі вищої освіти - TRUST» було презентовано перед європейськими експертами (Університет м.Кощице, Словаччина, Коїмбрській університет, Португалія) рекомендації з питань забезпечення якості культурно-мистецької освіти.

Зустріч з експертом Ради Європи

13 березня об 11.00 в Залі Вченої Ради академії (15 корпус 1 аудиторія) відбулася презентація експерта Ради Європи Тетяни Білецької на тему «Європейські та міжнародні програми з підтримки розвитку професійних якостей та навичок працівникові сфери культури».
 

Майстер клас Панайотіса Коскоріса

4 грудня 2012 року відбувся майстер клас Панайотіса Коскоріса – провідного фахівця в галузі візантійського музикознавства, заступника голови центру українсько-сербсько-грецької дружби (Греція). Зі вступним словом про Панайотіса Коскоріса виступив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Шинкарук В. Д. та автор проекту доцент Терещенко-Кайдан Л.В.

Зустріч з професором Вашингтонського університету

28 листопада 2012 року відбулася зустріч професорсько-викладацького складу та студентського колективу академії з Фулбрайтівським професором Вашингтонського університету (штат Вашингтон, США) Толмачовою Мариною Олександрівною.