НАКККіМ залучає зарубіжних лекторів

-A A +A
НАКККіМ залучає зарубіжних лекторів
8 та 9 грудня в академії відбулися лекції  Віктора Марківа, стипендіата Програми імені Вільяма Фулбрайта (США), доктора кафедри образотворчого та прикладного мистецтва університету Нью Хейвен (США) на тему  «Зародження американського рокабілі» («Precursors to American Rockabilly»). Американський лектор окреслив основні етапи становлення та розвитку музичного стилю рокабілі, що є прабатьком сучасної рокової музики, ілюструючи свою доповідь історичними аудіо- та відеоматеріалами.
 
Студенти та викладачі академії мали унікальну можливість ознайомитися з творчістю таких майстрів цього музичного напряму, як Джоні Кеш, Карл Перкінз, Білл Гейлі, Елвіс Преслі та ін. Кожний з присутніх на лекції виніс для себе нову та цікаву інформацію, яка, сподіваємося, сприятиме професійному становленню та формуванню фахових інтересів.
 
У перспективі, подібні лекції плануються транслюватися в on-line режимі на сайті НАКККіМ.
 
Довідково: Рокабілі зародився в США в середині 1950-х р.р. Під впливом даного напрямку у Великобританії сформувалися такі групи, як The Beatles і The Rolling Stones, які стали грати енергійніший рок. Групи, які виконують рокабілі та його варіації, існують практично в кожному європейському та американському місті і успішно гастролюють у невеликих клубах. Зараз рокабілі перебуває в стані стійкої затребуваності.