Шановні користувачі бібліотеки НАКККіМ!

-A A +A
Увага! Працівники НАКККіМ проводять зі студентами дуже цікаві й корисні заняття з основ бібліотекознавства та бібліографії, викладають курс «Інформаційна культура студента» для першокурсників. Скористайтесь цим, набуті навички дуже важливі для Вашого подальшого зростання.
 
Станом на 1 вересня 2013 р. бібліотека має понад 65 тис. примірників видань, 2/3 з яких – видання з питань культури, образотворчого мистецтва і архітектури, музики, театру, кіно, а також майже 3 тис. видань з мистецтва іноземними мовами.
 
Бібліотечний Інтернет-центр бібліотеки (БІЦ) забезпечує користувачам доступ до ресурсів Internet, електронного каталогу бібліотеки НАКККіМ та інших бібліотек, повних текстів документів, наявних в локальній мережі бібліотеки, інформаційних ресурсів (http://nakkkim.edu.ua).
 
З метою більш ефективного забезпечення наукової діяльності і навчально-виховного процесу Академії, пропонуємо викладачам, студентам, аспірантам скористатися можливостями Національної парламентської бібліотеки України, з якою співпрацює бібліотека НАКККіМ. Упродовж вересня 2013 року, в НПБУ проводиться «Місячник першокурсника» з відповідними преференціями для студентів; ознайомлення під час екскурсії з бібліотечними ресурсами та послугами, щоб стати постійними користувачами бібліотеки.
 
До послуг читачів в НПБУ: 8 комфортних читальних залів з вільним і безкоштовним Wi-Fi доступом до системи «Ліга : Закон» та віртуальний читальний зал Електронної бібліотеки дисертацій Російської державної бібліотеки, у відкритому доступі довідково-енциклопедичні видання, література з питань права, постійно діючі виставки нових надходжень.
 
У новому приміщенні по вул. Набережно-Хрещатицька, 1 до послуг користувачів Інтернет-центр та 3 сучасні читальні зали, в т. ч. документів іноземними мовами, рідкісних і цінних книг.
 
Щомісяця бібліотека проводить дні відкритих дверей, підчас яких, діють пільгові умови користування додатковими послугами бібліотеки.
За довідками щодо замовлень на проведення занять та екскурсій звертатись:
  • по бібліотеці НАКККіМ до Скабодіної Алли Валентинівни – тел. 501-50-78.
  • по НББУ до Солодовник Світлани Олексіївни – тел. (066) 723-18-19.
 
Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки тел. 501-50-78