28 жовтня відбулось засідання Вченої ради НАКККіМ

-A A +A
28 жовтня відбулось чергове засідання Вченої ради,  на якому було обговорено та прийнято рішення з шести питань основної діяльності та організаційної роботи.  Зокрема, з питання підготовки наукових кадрів культури; обговорено інформацію про спільну діяльність адміністрації НАКККіМ, профспілки та студентської  ради та інші. Так, за результатами атестації докторантів, було переведено на наступний рік навчання і затверджено індивідуальні плани роботи на 2015 рік Олександра Яковлєва, Лілії Терещенко-Кайдан, Ірини Майструк, Ольги Овчарук; присвоєно вчене звання «доцент» Ірині  Майструк. Крім цього, Вченою радою було надано рекомендацію для вступу до докторантури Олені Афоніній та Ірині Ян, а  Олені Колесник, яка успішно закінчила докторантуру, подати дисертацію «Художня інтерпретація як феномен культури» на розгляд Спеціалізованої вченої ради НАКККіМ.  
 
Директор Інституту післядипломної освіти, доцент Ірина Шевченко ознайомила членів Вченої ради з результатами використання новітніх технологій в організації навчального процесу студентів заочної форми навчання та перспектив дистанційної освіти. «Спостерігається позитивний вплив дистанційного навчання на слухачів, що сприяє підвищенню їхнього творчого та інтелектуального потенціалу внаслідок самоорганізації, прагнення до знань, вміння самостійно приймати відповідальне рішення», зауважила Ірина Шевченко.
 
Підсумовуючи засідання, ректор та голова Вченої ради НАКККіМ, професор Василь Чернець побажав докторантам продуктивної праці та висловив  надію на вдосконалення форм комунікації між студентством та викладачами.