Вступ: Новини та подіі

-A A +A

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!!!!!!

Повідомлення № 1
 ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!!!!!!
 
Ректорат Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиросердечно вітає студентів-першокурсників зі вступом до родинного кола Академії.
 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ !!!!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ !!!!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв  продовжує набір на спеціальність «Артист-вокаліст, викладач. Керівник вокального ансамблю»,  заочна форма навчання.

Увага! Відкрито набір:На 1 курс ОКР «бакалавр» за спеціалізацією «бренд-менеджмент (індустрії моди)»

Увага! Відкрито набір: На 1 курс ОКР «бакалавр» за спеціалізацією «бренд-менеджмент (індустрії моди)» (галузь знань 0306 «Менеджмент і адміністрування», напрям підготовки 6.030601 «Менеджмент»);

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ !!!!!!

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ПЕРШОЧЕРГОВО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ГУРТОЖИТКОМ МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ ІЗ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.
 
Довідка за тел.(044) 288 80 81

Олімпіада для випускників училищ і коледжів відбудеться 19 травня 2014 р. в НАКККіМ

Заходи для викладачів ДМШ, ДШМ

Олімпіада для випускників училищ і коледжів відбудеться 19 травня 2014 р. в  НАКККіМ. 
 
Олімпіада
Напрям: «Музичне мистецтво», спеціальність «Викладач фахових дисциплін мистецьких закладів, музикознавець, керівник проектів (музичних)»:

Запрошуємо випускників загальноосвітніх шкіл, училищ і коледжів на олімпіаду для абітурієнтів

15 травня 2014 року запрошуємо випускників загальноосвітніх шкіл, училищ і коледжів на олімпіаду для абітурієнтів І−ІІІ курсів на тему «Роль інформації в сучасному суспільстві». Заявки на участь в олімпіаді та наукові роботи 

Сторінки