Дні відкритих дверей

-A A +A

Шановні абітурієнти та батьки !

Національна Академія керівних кадрів культури і мистецтв 

запрошує Вас на «Дні відкритих дверей»

(адреса м.Київ, вул. Лаврська 9, корпус 7)

Національна Академія керівних кадрів культури і мистецтв запрошує всіх  на Дні відкритих дверей за адресою: НАКККіМ, вул. Лаврська, 9, корпус, 7 (метро "Арсенальна", територія Києво-Печерської Лаври).
 

Графік проведення «Днів відкритих дверей» о 12.00

24.01.2015р.

21.02.2015р.

13.03.2015р.

25.04.2015р.

16.05.2015р.

 

Графік

консультацій за спеціальностями

спеціальність

дні і години консультацій

відповідальна особа, телефон

1

Дизайн ландшафту

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Петроченкова Вікторія Анатоліївна

067-969-26-07

280-45-54

2

Дизайн інтер’єру, графіки і реклами

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Хістєва Тамара Миколаївна

067-995-67-28

280-45-54

Дубовик Костянтин Сергійович

063-434-25-62

531-94-35

3

Мистецтвознавство та експертна діяльність

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Школьна Ольга Володимирівна

063-133-37-73

280-65-98

4

Музичне мистецтво

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Захарченко Ганна Янішівна

050-411-02-35

Левко Вероніка Іванівна

097-590-27-79

254-58-23

5

Режисер, актор театралізованих видовищ та шоу-програм

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Кратко Юлія Володимирівна

063-157-57-97

280-11-17

6

Звукорежисер,

Звукорежисер – дизайнер мультімедіа

 

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Дьяченко Володимир Валерійович

093-118-31-38

280-11-17

7

Хореограф

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Нечитайло Володимир Степанович

095-220-44-26

280-45-57

8

Менеджер зовнішньо культурної діяльності, менеджер індустрії дозвілля

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Копієвська Ольга Рафаілівна

096-324-79-78

531-94-01

9

Кризис-менеджер

Менеджер-економіст

Менеджер PR-технологій та виставкового бізнесу

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Воробйова Наталя Петрівна

097-355-10-51

Іванкевич Марина Анатоліївна

093-408-05-91

Джаман Михайло Олексійович

097-466-39-34

280-94-12

10

Культоролог –викладач з  фаховим знанням іноземної мови

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Ковтонюк Тетяна Олексіївна

063-726-58-48

280-36-19

11

Книгознавство,бібліотекознавство і бібліографія.

 

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Хіміч Ярослава Олегівна

097-435-27-87

Тригубченко Оксана Петрівна

067-266-11-46

254-47-83

12

Документознавство та інформаційно-аналітична діяльність

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Добровольська Вікторія Василівна

067-264-43-35

Філіппова Наталія Петрівна

096-222-29-16

280-16-60  

13

Соціолог

Пн.-пт  9.00-18.00

 

Алієва Людмила Олександрівна

063-608-88-03

531-99-81