Олімпіада для випускників училищ і коледжів відбудеться 19 травня 2014 р. в НАКККіМ

Заходи для викладачів ДМШ, ДШМ

Олімпіада для випускників училищ і коледжів відбудеться 19 травня 2014 р. в  НАКККіМ.

Олімпіада
Напрям: «Музичне мистецтво», спеціальність «Викладач фахових дисциплін мистецьких закладів, музикознавець, керівник проектів (музичних)»:
  • Історія світової музичної культури (доби Відродження, Бароко, класицизму, романтизму – на вибір);
  • Методика викладання фахових дисциплін (музично-теоретичних, музично-історичних, гри на музичних інструментах);
  • Творчий портрет композитора, виконавця, продюсера.
  • Написати реферат – 10 сторінок за зазначеними темами.

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ОРГАНІЗАЦІЇ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ЗАХОДУ відбудеться  19 травня 2014 року.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСУ. Учасникам пропонується представити розробку концертного заходу у письмовому вигляді (електронному вигляді, запис з концерту). Напрям: «Музичне мистецтво», спеціальність «Музикознавець, керівник проектів (музичних), викладач фахових дисциплін мистецьких закладів».

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З МИСТЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ відбудеться 19 травня 2014 року.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСУ. Учасникам пропонується представити сценарій мистецького проекту або культурно-освітнього заходу у письмовому вигляді (електронному вигляді, запис з концерту), сольне виконання музичного твору у електронному вигляді, запис з концерту.

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН (МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИХ, МУЗИЧНО-ІСТОРИЧНИХ, ГРИ НА МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТАХ). Відбудеться 19 травня 2014 року.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСУ. Учасникам пропонується представити методичну розробку уроку з фаху у письмовому вигляді (електронному вигляді, відео-запис уроку з певною темою).

Для виконання робіт пропонуємо консультації: 5, 12  травня 2014 року.

У наступному семестрі відбудуться майстер-класи з вокалу, фортепіано, струнних, духових, народних інструментів. Для теоретиків – робота з Програмою 2012 року та новинки з нотної продукції.

Телефон для довідок: 0445319435 – Людмила Валеріанівна (кафедра теорії, історії культури і виконавства)