Від Інституту до Національної академії.

Від Інституту до Національної академії – такий шлях ректора В.Г.Чернеця.

У січні 1970 року в Україні було створено Інститут підвищення кваліфікації працівників культури. З 1985 року цей інститут очолив Чернець Василь Гнатович. Завдяки його організаторському таланту, колектив інституту добився державного статусу і Постановою Кабінету Міністрів № 1358 від 31 серпня 1998 року на базі інституту створено Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв.

Ураховуючи загальнодержавне та міжнародне визнання результатів діяльності Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв, її вагомий внесок у розвиток національної освіти та науки Указом Президента України Віктора Ющенка від 12 січня 2010 року № 13/2010 Академії надано статус Національної.

Академія за результатами рейтингу ЮНЕСКО п’ятий рік поспіль посідає перше місце серед вищих навчальних закладів у галузі культури і мистецтв України.

Чернець Василь Гнатович, який сьогодні відзначає тридцятиліття ректорського досвіду, є доктором філософії, професором, заслуженим працівником освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік АН Вищої школи України, член Спілки журналістів України. Найвищим своїм здобутком ректор вважає успіхи студентів та випускників академії, які, як і увесь колектив академії щиро зичать своєму ректору нових успіхів.

Профспілковий комітет Академії.