Вітання Ректору Академіії

-A A +A

Шановний Василю Гнатовичу!

Наша рідна академія, у якій Ви пройшли 30 річний славний шлях, витримали головний іспит у житті кожної людини – іспит на справжність, став за часів Вашого керівництва потужним закладом освіти, колектив якого у своїй діяльності спирається на найкращі традиції минулого, адекватно й виважено реагує на реалії й вимоги сьогодення й, найголовніше, працює на перспективу, на майбутнє. Сьогоднішня Академія – це сучасний, консолідований колектив, команда однодумців, де сповідується високий професіоналізм, відповідальність, відкритість, колегіальність у прийнятті й реалізації стратегічних для академічного життя рішень, де панує атмосфера творчості й постійного пошуку, де основоположним принципом взаємин визнається тільки взаємоповага.

Ми свідомі того, що в активі Вашої успішної ректорської діяльності протягом попередніх 30-и років є насамперед кардинальне, якісне оновлення багатогранної академічної діяльності, яка відповідає духові й вимогам нашого непростого, але цікавого часу, а головне – забезпечує нашій академічній спільноті достойне місце в єдиному науково-освітньому європейському просторі. Отож відкриття нових, цікавих і перспективних спеціальностей, перехід на європейські стандарти та методики навчання,  активізація міжнародного співробітництва,  підтримка, з одного боку, потужних традиційних наукових університетських шкіл, а з іншого – наукових пошуків талановитої молоді, особлива увага до підготовки кадрів вищої кваліфікації, наявність партнерського діалогу з тими, кого вчимо, прагнення отримати статус дослідницького закладу – усе це й багато іншого, значного, вагомого, суттєвого, стало незаперечними фактами нашого академічного життя передусім завдяки Вашому енергійному керівництву як першої особи академії, Вашій небайдужості, щоденній копіткій праці.

Бажаємо, щоб Ваша невичерпна творча енергія, удача та високий професіоналізм надалі супроводжували Вас у житті! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!

Колектив та Студентська рада.