В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся святковий концерт з нагоди Дня Інституту менеджменту

02 червня 2015 р. о 14.00 в актовій залі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся святковий концерт з нагоди Дня Інституту менеджменту. Організаторами цього щорічного заходу виступили директор Інституту Коваленко О.М., заступник директора з навчальної та виховної роботи Вінічук І.М. та заслужена артистка України Косінова О.М.

У концерті приймали участь студенти та викладачі Інститутів менеджменту та мистецтв НАКККіМ, артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, студенти навчальних закладів культури і мистецтв І-ІІ рівня акредитації (абітурієнти Академії).

Значну увагу було приділено патріотичній тематиці (пісні «Я України син», «Київський вальс», «Родина», «Батько і мати», хореографічні постановки «Повертайся живим», «Перлина-Україна»), та різноплановій студентській творчості (гумористичні сценки, бальні постановки, сучасний танець, джазові композиції).

Наприкінці заходу представники дирекції Інституту менеджменту та завідувачі кафедр урочисто вручили дипломи випускникам-магістрам 2015 р. денної та заочної форм навчання.