ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ КАФЕДРИ ЕСТРАДНОГО ВИКОНАВСТВА «УКРАЇНО, ЗЕМЛЕ МОЯ!»

У середу, 10 червня 2015 року о 16 годині в актовій залі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся звітний концерт кафедри естрадного виконавства.

Організаторами та учасниками цього заходу є завідувач кафедри естрадного виконавства, народний артист України, професор Захарченко В.С., народна артистка України, професор Захарченко Г.Я., заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка – Степурко В.І., заслужений діяч естрадного мистецтва України – Мірошниченко О.М., заслужений діяч мистецтв України – Бурміцька Л.Ф., доцент кафедри естрадного виконавства – Ткаченко Н.М. і багато інших викладачів та студентів кафедри.

Концертна програма дуже різноманітна, але все ж таки патріотична тематика займає у ній основне місце.

1.Вірші Олександра Кониського, музика Миколи Лисенка «Молитва за Україну». Виконує ансамбль І-IV курсів. Диригує заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка – Віктор Степурко.

2.Вступне слово народної артистки України, професора Захарченко Ганни Яношівни. Вірші Віри Лебедєвої, музика Дениса Січинського «Чом, чом, земле моя». Партія ф-но – Дзюба Вікторія, скрипка – канд. мист., професор Туріна Олена.

3.Вірші Інеш Кдирової, музика Олександра Мірошниченка «Всі ми діти твої, Україно» солістка – Вікторія Кутова. Керівник – заслужений діяч естрадного мистецтва України Олександр Мірошниченко.

4.Слова і музика Миколи Мозгового «Край» - виконує Тетяна Кара.

5.Слова і музика Ірини Федишин «Україна» - виконує Лілія Гусєва.

6.Українська народна пісня «Ой, у лузі червона калина» - виконує Андрій Ковтун.

7.Слова і музика Тараса Петриненка «Господи, помилуй нас» - виконує ансамбль «Мрія», солістка Яна Міюс.

8.Слова і музика Святослава Вакарчука «Обійми мене» - виконує ансамбль ІІ курсу. Керівник – доцент кафедри Ткаченко Наталія.

9.Вірші Богдана Гури, музика Володимира Івасюка «Балада про мальви» - виконує Левко Вероніка.

10.Слова Іслама Нарзула, музика Євгенія Мартинова «Закляття» - виконує Олена Лисенко.

11.Слова і музика заслуженого діяча естрадного мистецтва України Наталії Овсяннікової «Не так сталось» - виконує Анна Єлісєєва.

12.Слова і музика Олени Мельник «Моїй Україні», обробка Олександра Мірошниченка. Керівник заслужений діяч естрадного мистецтва України Олександр Міришниченко - виконує ансамбль І курсу, солістка Долженко Іванна.

13.Слова Віталія Куровського, музика Руслана Квінти «Одна калина» - виконує Оноріна Гадаєва.

14.Слова і музика Євгенія Мартинова «Лебедина вірність» - виконує Ольга Беда.

15.Вірші Валерія Мартишка, музика Олександра Бурміцького «Ніхто, крім мене». Виконує ансамбль ІІІ курсу. Керівник – заслужений діяч мистецтв України Людмила Бурміцька.

16.Вірші Вадима Крищенка, музика Олександра Бурміцького «Україно, будь».

17.Слова і музика Ірини Зінковської «Рідна Україна» - виконує Анна Чудновець.

18. Вірші Тараса Шевченка, музика Данила Крижанівського «Реве та стогне Дніпр широкий». Диригує заслужений діяч мистецтв України Людмила Бурміцька.

19. Слова і музика Тараса Петриненка «Україна» - виконує Ігор Рошенець.