НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ЕКСКЛЮЗИВНУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ СУЧАСНОСТІ : СПЕЦІАЛІСТ З КОМП’ЮТЕРНОЇ 3D ГРАФІКИ ТА ДИЗАЙНУ

-A A +A
 
СПЕЦІАЛІСТ З КОМП’ЮТЕРНОЇ  3D ГРАФІКИ ТА ДИЗАЙНУ
 
Наша мета – підготувати висококваліфікованого спеціаліста  з широким теоретичним і практичними знаннями і вміннями, високим культурним рівнем, професійні якості якого будуть конкурувати з провідними фахівцями галузі.  
 
Наш девіз - “Ми навчаємо кращих на найкращому обладнанні для найкращих проектів!" 
 
Програмне забезпечення. Навчальний процес заснований на провідних профілюючих програмах: Adobe Affter Effect, Maya 3D, Cinema 4D.  Фахівці отримують теоретичні та практичні знання з фотографії, основ операторської зйомки, багатокамерної зйомки, основ сучасного монтажу, основ звукового дизайну.
 
Технічне забезпечення. Практичні заняття проводяться на найсучаснішому, а інколи унікальному колекційному обладнанні. Найкращі будуть отримувати можливість робити свої дебюти на обладнанні найвищого світового рівня. На такому творять Мартін Скорцезе, Стівен Спілберг та інші світові майстри. А тепер з ним зможете працювати Ви! Такого рівня обладнання не має більше жоден вищий навчальний заклад України!
 
Навчальний процес забезпечують провідні фахівці-практики світового рівня:
Олег Павлюченков - засновник та керівник однієї з найпотужніших кіно та телевізійних виробничих компаній СНД - "Техномедіа". Всі хто займається виробництвом кіно чи телевізійної продукції знає цю назву!
Андрій Шрамко - головний дизайнер ТВ каналу “Глас”, провідний спеціаліст компаніі “3Dvization”
Кадім Тарасов - легендарний кліпмейкер, який співпрацює з великою кількістю зірок кіно та музичної сфери з України та СНД. Автор ноу-хау для монтажних систем “Чарівні вікна Кадіма”.
Володимир Мороз - провідний спеціаліст компанії “Техномедія”
Сергій Круценко - засновник та керівник единої в Україні студії звукозапису “First recording company” яка робить записи оркестрів та великих акустичних складів для саундтреків кіно та телебаченя у форміті Surround 5.1 
 
Телефон приймальної комісії: (044)288 08 081
Best regards, Serge Krutsenko, Producer, composer
Cell 38 067 388 89 88, 1 646 4800017 
Skype: kruz-s