В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв в Інституті дизайну і ландшафтного мистецтва відбувся захист дипломних робіт студентів групи ГДР-143 за спеціальністю «Дизайн», спеціалізацією «Графічний дизайн і реклама»

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв

в Інституті дизайну і ландшафтного мистецтва

відбувся захист дипломних робіт студентів групи ГДР-143

за спеціальністю «Дизайн», спеціалізацією «Графічний дизайн і реклама»

(ОКР спеціаліст).

Серед кращих робіт Екзаменаційною комісією було відзначено роботу Мирзи Кристини «Соціальний короткометражний ролик з елементами анімації»

Згодом дана робота була представлена на престижному конкурсі-фестивалі короткометражних роликів ІнтерФільмФест, де вийшла у фінал!

Поздоровляємо Мирзу Кристину з цим досягненням та визнанням професіоналізму її роботи!

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв

в Інституті дизайну і ландшафтного мистецтва відбувся захист дипломних робіт студентів групи ГДР-8 за спеціальністю «Дизайн», спеціалізацією «Графічний дизайн і реклама»

(ОКР бакалавр).

Серед кращих робіт Екзаменаційною комісією було відзначено роботу Ворони Ганни «Дизайн книги «Історія про доктора Іоганна Фауста».

Вітаємо студентку з чудовою роботою!

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, в Інституті дизайну і ландшафтного мистецтва відбувся захист дипломних робіт студентів групи ГДР-143

за спеціальністю «Дизайн», спеціалізацією «Графічний дизайн і реклама»  (ОКР спеціаліст).

Серед кращих робіт Екзаменаційною комісією було відзначено роботу Сулимко Наталі «Рекламний календар “Пори року” в стилі петриківського

розпису».

Комісію вразило поєднання в даній роботі традицій петриківського розпису із сучасним графічним дизайном!

Молодець, так тримати!