Навчально-методичний відділ

-A A +A

Начальник відділу – Бородавка Ольга Степанівна

Навчально-методичну діяльність відділу забезпечують методисти вищої кваліфікації Годунова І. І.Маключенко І. Є. та Шилкіна Н. І.

 

Навчально-методичний відділ організовує набір слухачів та здійснює підвищення кваліфікації державних службовців V-VІІ категорій посад апарату Міністерства культури України, управлінь культури обласних, районних, міських і державних адміністрацій, керівників і спеціалістів державних підприємств, установ і організацій галузі культури.

Відділ забезпечує виконання  щорічних календарних планів затверджених Міністерством культури України; організовує навчальний процес за програмами підвищення кваліфікації; розробляє навчально-тематичні плани та навчально-методичні матеріали для слухачів ІПО; готує розклади занять для відповідних навчальних груп; здійснює облік проведення занять; проводить анкетування слухачів та аналізує матеріали анкетування.

Для забезпечення підвищення кваліфікації кадрів відповідно до Календарного плану відділ спільно з Інститутами та кафедрами здійснює:

  • підбір штатних викладачів Академії, викладачів-сумісників та викладачів з погодинною оплатою праці;
  • підготовку і видання навчально-методичних матеріалів та навчальних посібників для різних категорій слухачів;
  • сприяє узагальненню та поширенню кращого досвіду підвищення кваліфікації працівників галузі культури.

Відділом підготовлені збірки навчальних модулів для окремих категорій працівників культури.