Наукова міжнародна співпраця студентів НАКККіМ

Впродовж останніх двох років студенти Кафедри прикладного мистецтвознавства, художньої експертизи та ювелірного мистецтва НАКККіМ беруть участь у міжнародних наукових заходах Москви: студентка спеціалізації «Мистецтвознавець-експерт» Олександра Воробйова гідно представляла академію на серйозних конференціях (науковий керівник – проф. Романенкова Ю.В.), за результатами яких вийшли друком тези доповідей.

У грудні 2012 р. О. Воробйова зробила свій внесок у співробітництво академії з Міжнародною Асоціацією мистецтвознавців та художніх критиків (м. Москва) (http://www.ais-aica.ru/). Керівництво Асоціації регулярно на своєму офіційному сайті оприлюднює публікації про провідні мистецькі події світу. Цього разу читачі з багатьох країн мають змогу дізнатися про Великий антикварний Салон у Києві завдяки статті О. Воробйової, яку було розміщено на офіційному сайті Асоціації. Сподіваємося, що це був лише перший крок нашої студентки на шляху до вступу до однієї з найзначніших мистецтвознавчих спілок Європи.