Про кафедру «Хореографія»

-A A +A
Кафедра хореографії була заснована у 1998 році, сьогодні вона входить до складу Інституту мистецтв НАКККіМ. Здійснює освітню діяльність, пов`язану з наданням вищої освіти за кваліфікаційним рівнем бакалавр, та магістр з напрямку «Мистецтво» по спеціальності: «Хореографія», за такими спеціалізаціями:
  • сучасна хореографія;
  • народна хореографія;
  • бальна хореографія. 

Магістр: напрямку «Мистецтво»; кваліфікація: «Балетмейстер, викладач». 

На кафедрі хореографії працюють досвідчені професори; доценти; кандидати педагогічних наук; кандидати мистецтвознавства; Народні артисти України; Заслужені артисти України; Заслужені працівники культури України; Заслужені діячі мистецтв України. 
У 1998 році відкрито спеціалізацію «Народна хореографія».
У 1999р. відкрита спеціалізація «Сучасна хореографія».
У 2009 р. відкрита спеціалізація «Бальна хореографія».
 
Завідувач кафедри: професор, Народний артист України, лауреат Національної премії  ім.  Т. Г. Шевченка, Герой України Вантух Мирослав Михайлович.
 
Характерною особливістю даної спеціальності стало те, що вона розкриває можливості для майбутнього фахівця в оволодінні основними напрямками хореографічної діяльності, в розширенні її діапазону в соціальних інститутах різного профілю. Навчання може проводитись на очній або заочній формі. Спеціальність «Хореографія» ліцензована та акредитована за ІV рівнем акредитації . На сьогоднішній день кафедра готує спеціалістів за такими моделями підготовки: 4 роки навчання (на базі загальної середньої школи та початкової мистецької освіти); 2 роки – (на базі вищої освіти ІІІ і IV рівня).