Інститут післядипломної освіти

-A A +A

Інститут післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв є правонаступником  Інституту підвищення кваліфікації працівників  культури, створеного у 1970-му році.

Впродовж усіх років свого існування Інститут здійснював підвищення кваліфікації працівників усіх закладів культури України – театрів, філармоній, бібліотек, музеїв, будинків культури, музичних шкіл, кіномереж.

Митці - професіонали та аматори, керівники художніх і творчих колективів, усі хто працював на царині культури і мистецтва мали змогу під час навчання в Інституті обмінятися досвідом, відвідувати заклади культури національного та державного рівня, слухати лекції провідних професорів – корифеїв.

За майже 40-річну історію свого існування Інститут став знаним і авторитетним галузевим навчальним закладом, де підвищили кваліфікацію десятки тисяч працівників культури і успішно впроваджують набуті знання у практику своєї роботи.

Сьогодні Інститут, маючи ліцензійне право на підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорій посад і спеціалістів за галузями знань; керівників державних підприємств, установ і організацій та керівників і спеціалістів культурно-мистецької сфери, здійснює також науково-методичне забезпечення системи післядипломної освіти фахівців галузі культури та мистецтва; науково-дослідну роботу з проблем розвитку галузі та післядипломної освіти; культурно-освітню та просвітницьку діяльність.

У структурі Інституту функціонують:

Відділи:

1.     Відділ Дистанційного навчання

2.     Навчально-методичний відділ

Кафедри:

1.     Кафедра бібліотекознавства та інформаційних комунікацій

2.     Кафедра суспільних наук

3.     Кафедра української та іноземних мов

Центр безперервної бібліотечної освіти

Плануючи свою роботу на кожен календарний рік, Інститут враховує потреби галузі культури і мистецтва України, передбачає для вивчення найбільш актуальні проблеми, вирішення яких сприятиме розвитку сфери культури.

Щорічно в Інституті та регіональних структурних підрозділах Академії (Вінницький, Рівненський, Чернігівський) проходять навчання до 4000 керівних кадрів і спеціалістів установ, підприємств і організацій галузі культури державної і комунальної форм власності, про що отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації установленого державного зразка.

До навчального процесу Інституту, наукової і методичної роботи в ІПО залучаються професори, доценти та викладачі усіх кафедр Академії, а також провідні науковці, діячі культури і мистецтв України, відповідальні працівники Міністерств культури і туризму України.

На заняттях піднімаються і вирішуться питання різного рівня складності – від формування і реалізації державної культурної політики до відпрацювання конкретних культурно-мистецьких технологій.

Під час лекційних і практичних занять, круглих столів і дискусій, виробничих і інноваційних ігор, відеотренінгів, учасники навчання набувають унікальних знань, практичних навичок, переймають кращий досвід своїх колег.

Саме тому особливу значущість у навчальному процесі мають виїзні заняття на базах практики, яких Інститут має більше 120. Серед них - Національний заслужений академічний ансамбль танцю ім.П.Вірськогоhttp://www.virsky.com.ua/; Національний академічний народний хор імені Г. Верьовки http://www.veryovka.kiev.ua/, Національний оркестр народних інструментів України, Національна музична академія ім.П.І.Чайковськогоhttp://www.knmau.com.ua/, Київське вище музичне училище ім.Р.Глієра, Національний музей історії України http://www.nmiu.com.ua/, Національна парламентська бібліотека України http://nplu.org/, Французький культурний центрhttp://www.ifu.com.ua/, Центр інформаційних ресурсів Посольства США в Україніhttp://kiev.usembassy.gov/, Гете - Інститут в Києвіhttp://www.goethe.de/ins/ua/kie/ukindex.htm інші.  

Розвиваючи напрями міжнародної співпраці, Інститут активно впроваджує нові форми навчання, серед яких – міжнародні науково-освітні професійні програми, що передбачають виїзд на навчання до знаних у світі культурних і мистецьких закладів різних країн, а також запрошення закордонних тренерів для проведення спеціальних семінарів з слухачами Інституту.

Інститут постійно перебуває у процесі вдосконалення своєї роботи, прагне залишатися на вістрі вітчизняної культури і освіти, започатковує сучасні форми організації навчального процесу.

 

Ми завжди відкриті до співпраці!

Ми надійні партнери і щирі друзі!

Ми завжди допоможемо вирішити ваші проблеми!