Довідка для абітурієнта

-A A +A

Чи відвідувати дні відкритих дверей?!

Відвідування днів відкритих дверей може виявитися корисним для вирішення таких завдань:
 1. Отримання інформації про ВНЗ взагалі (тобто, про те, що пропонує ринок освітніх послуг, і які варіанти можливі). Якщо Ви вже вибрали собі спеціальність (назва професії), але не знаєте, де саме отримувати освіту - випишіть з довідника ВНЗ ті, де є цікавий для Вас факультет, і дізнайтеся дати проведення в них Днів абітурієнта.
 
Якщо Ви відвідуєте ВНЗ з ознайомлювальною метою, не звертайте занадто багато уваги на деталі типу «документи, необхідні для вступу», а сконцентруйтеся краще на спеціальності кафедри соціальних комунікацій та інтегрованих технологій, і куди працевлаштовуються випускники. 
 
 1. Отримання конкретної інформації про умови вступу
 
Хоч Ви і вирішили вступати саме до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв на спеціалізацію «Юридичне і кадрове документознавство» в межах спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» і, здається, вже все про неї знаєте – на День абітурієнта все ж таки варто сходити. За свіжою інформацією. Адже умови вступу (перелік сертифікатів ЗНО, документи, що подаються) можуть змінитися. Можуть з’явитися нові спеціалізації. Щоб бути готовим до несподіванок, детально вивчіть інформацію, що стосується поточного року вступу – і починайте готуватися.
План проведення Дня абітурієнта в НАКККіМ.
 
День абітурієнта зазвичай починається із загальної зустрічі батьків та абітурієнтів з керівництвом Академії, відповідальним секретарем Приймальної комісії.
 
Гості Академії мають змогу дізнатися про:
 • особливості та переваги Академії;
 • правила вступу до Академії;
 • умови працевлаштування випускників Академії та їх кар’єрні успіхи;
 • особливості навчання на контрактній формі;
 • умови проживання в гуртожитках Академії, оцінити зручність їх розташування;
 • проходження практики студентами Академії;
 • міжнародні зв’язки Академії;
 • особливості спеціалізації «Юридичне і кадрове документознавство» в межах спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», можливості подальшого працевлаштування;
 • матеріально-технічне забезпечення Академії;
 • культурне, спортивне життя в Академії.
 
Також Ви можете поставити питання, які Вас цікавлять та які не були, можливо висвітлені під час презентації Академії. Після загальної зустрічі спілкування продовжується з проректором з навчальної роботи, директором інституту та завідувачем кафедри, викладачами, студентами, можна взяти участь в екскурсії Академією.
 
Що мати із собою?
 
Крім ручки і блокнота, можете взяти фотоапарат та зробити фотосюжет Ваших відвідин Академії. Це допоможе Вам у майбутньому згадати атмосферу гостин у нас. Пам’ятайте, що краще один раз побачити, ніж десять разів почути!
 
Чекаємо Вас у гості!