ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ КАФЕДРИ ЕСТРАДНОГО ВИКОНАВСТВА «УКРАЇНО, ЗЕМЛЕ МОЯ!»

У середу, 10 червня 2015 року о 16 годині в актовій залі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся звітний концерт кафедри естрадного виконавства.

Організаторами та учасниками цього заходу є завідувач кафедри естрадного виконавства, народний артист України, професор Захарченко В.С., народна артистка України, професор Захарченко Г.Я., заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка – Степурко В.І., заслужений діяч естрадного мистецтва України – Мірошниченко О.М., заслужений діяч мистецтв України – Бурміцька Л.Ф., доцент кафедри естрадного виконавства – Ткаченко Н.М. і багато інших викладачів та студентів кафедри.

Концертна програма дуже різноманітна, але все ж таки патріотична тематика займає у ній основне місце.