Студентське життя: Новини та подіі

Студентський театр НАКККіМ відвідав День села Чабани Київської області з благодійною виставою «Борітесь — поборете»

12 жовтня студентський театр НАКККіМ відвідав День села Чабани Київської області з благодійною виставою «Борітесь — поборете» за творчістю Т. Г. Шевченка.

В ході вистави були зібрані кошти для допомоги бійцям АТО. Режисер-постановник — заслужена артистка України, Шлемко Ольга Дмитрівна.

Організатор — директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвої діяльності, Білик Марія

Народ, класні новини!!! 16 січня (четвер) всі дружньо їдемо на зйомки супер-крутого і всім вам добре відомого ШОУ "УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ: 6 сезон"!!!

Цикл семінарів-практикумів

Науково-дослідний інститут стандартизації, атестації та ліцензування в галузі культури і туризму Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв проводить черговий семінар-практикум на тему "Правовий супровід творів образотворчого мистецтва. Теоретичні і практичні аспекти".

Дата і час проведення: 21 серпня 2013 року    -   з 10.00  до 18.00

Відпочинок для студентів - ЛІТО 2013

Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту пропонує відпочинок для студентів НАКККіМ у Пансіонаті «РУТА»             (Одеська область, смт. Затока):
  • Власний морський пляж - 20 метрів від пансіонату
  • Трьохразове харчування